Nasze przedszkole istnieje od 2009 roku. Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy, Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji.

DLACZEGO MY?

Dziecko to największy skarb dla każdego rodzica. Każdy rodzic chce, jak najlepszej opieki dla swojej pociechy. Szuka osoby, instytucji, której może zaufać. I my to wiemy!

Ideą naszego przedszkola jest budowanie wspólnoty opartej na wzajemnym zaufaniu i akceptacji oraz wychowanie zdrowych i szczęśliwych dzieci.

CO ROBIMY?

Troszczymy się – dbamy o Państwa  pociechy jak najlepiej potrafimy tworząc przy tym dla nich bezpieczne warunki rozwoju.

Wspieramy – na każdym nawet najmniejszych kroku jesteśmy razem z naszymi podopiecznymi, żeby zapewnić im stabilność i bezpieczeństwo przy eksplorowaniu świata.

Uczymy – uczymy dzieci  jak być odkrywcą świata, koncentrując uwagę na szacunku oraz trzymając przy tym najwyższy poziom edukacji.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tworzymy przedszkole przyjazne dzieciom, rodzicom i nauczycielom, w którym wszyscy dobrze się czują. Systematycznie doskonaląca się kadra pedagogiczna stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju, zaspokajania potrzeb oraz wyzwalania twórczej aktywności dziecka. Rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i twórczość.  Zapewniamy dziecku bezpieczeństwo podczas pobytu w przedszkolu, troskliwą opiekę i akceptację.

BAZA LOKALOWA

Placówka mieści się w dużym, piętrowym budynku, w którym znajduje się sześć sal dydaktycznych, dwie szatnie, stołówka oraz gabinet pedagogiczno-logopedyczny. Ogród przedszkolny jest wyposażony w sprzęt sportowo-rekreacyjny i zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci. Budynek przedszkola położony jest w centrum Swarzędza. W pobliżu znajduje się zajezdnia autobusowa, co jest dużym udogodnieniem dla rodziców dojeżdżających do pracy.

Zapraszamy do kontaktu