„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci- stara się zobaczyć ich dusze.”

(Barbara Cage)

Kadra naszego przedszkola to zespół, pełnych pasji osób, które są bardzo zaangażowane w życie przedszkola, cechują się profesjonalizmem działań i umiejętnością znakomitej współpracy również z rodzicami naszych przedszkolaków. Codziennie dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny dzieci, dając im gruntowe przygotowanie do dalszej edukacji.

Dyrektor

Natalia Nowaczyk

Jest osobą otwartą, pogodną i zawsze uśmiechniętą. W swojej pracy dużo uwagi poświęca współpracy z rodzicami. Najważniejsze jednak dla niej są dzieci ich potrzeby i zainteresowania. Robi wszystko, aby dzieci były szczęśliwe i aby miały warunki do prawidłowego rozwoju.

Grupa „Stokrotki”

Żaneta Wyderkiewicz

Nauczycielem wychowania przedszkolnego jest od 2012 roku. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Lubi przekazywać im wiedzę oraz wykonywać różne ciekawe prace plastyczne. Prowadzi również zajęcia z logopedii i pedagogiki specjalnej.

Monika Aleksiewicz

Już od 2009 roku pracuje z dziećmi. Praca ta daje jej dużo satysfakcji. Prywatnie jest mamą nastolatka, a w wolnym czasie uwielbia spacery z psem.

Grupa „Biedronki”

Barbara Ignaczak

Jest osobą pogodną, optymistycznie nastawioną do życia. Jej atutem jest kreatywne spojrzenie na codzienną pracę, którą traktuję, jako przyjemność. Najbardziej zależy jej, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w jej towarzystwie.

Hanna Buśko

Jest osobą pogodną, przyjazną lubiącą pomagać innym. Od 2009 roku pracuję z dziećmi, co przynosi jej ogromną satysfakcję i jest źródłem radości.

Grupa „Liski”

Aleksandra Blat

Praca z dziećmi jest jej pasją, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach.  Celem jej pracy jest szczęście i uśmiech każdego dziecka oraz troska o jego prawidłowy rozwój.

Joanna Kolasińska

Od 2008 roku pracuje w przedszkolu. Kocha dzieci i lubi z nimi spędzać czas.

Grupa „Sówki”

Roksana Paczos-Macioszek

Niezwykle ważne jest dla niej rozwijanie wyobraźni i ciekawości u dzieci oraz zaskakiwanie ich każdego dnia nowymi pomysłami. Największą nagrodą za pracę jest natomiast radość i uśmiech przedszkolaków. Prywatnie jest mamą Blanki, z którą uwielbia spędzać czas jeżdżąc na rowerze i czytając książki.

Małgorzata Adamczak

Jest osobą pełną ciepła i życzliwości. Praca z dziećmi to dla niej ciągłe odkrywanie czegoś nowego. Uwielbia prace manualne i plastyczne z dziećmi, wciąż poszukuje nowych pomysłów i inspiracji.

Grupa „Wiewiórki”

Natalia Kruszyńska

Praca z dziećmi jest dla niej przyjemnością i pasją, dzięki której się realizuje. Uważa, że nie ma nic piękniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Wiesława Jóźwiak

W przedszkolu pracuje od 10 lat. Poprzez serdeczność i szczery uśmiech każdemu dziecku zapewnia poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Grupa „Pszczółki”

Katarzyna Szwed 

Jest osobą uśmiechniętą z głową pełną pomysłów. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji. W pracy lubi wykorzystywać różne techniki plastyczne oraz stara się rozwijać u dzieci ciekawość i wyobraźnię.

Beata Tomkowiak

Jest osobą życzliwą, wrażliwą i komunikatywną. Chętnie pomaga innym w trudnych sytuacjach. Praca z dziećmi jest dla niej źródłem radości.

Intendent

Wioletta Kościelniak

Jest osobą odpowiedzialną, zmotywowaną do pracy i sumienną. Dba o porządek w placówce i wydaje dzieciom posiłki.

Zapraszamy do kontaktu